Opłaty

Opłaty miesięczne:


- 220 zł - dla pojedynczych uczniów w każdym wieku


- 350 zł – Rabat Rodzinny – opłata za dwie osoby


- 530 zł – Rabat Rodzinny – opłata za trzy osoby


- 700 zł – Rabat Rodzinny – opłata za cztery osoby




Każdy uczeń otrzymuje dwie półtoragodzinne lekcje w tygodniu. Płatności przyjmujemy z góry, do 15-go dnia każdego miesiąca.

Uczniowie płacą tylko za lekcje, w których biorą udział lub gdy nie uprzedzą wcześniej o swojej nieobecności.



Jeśli w naszej szkole uczy się rodzeństwo lub dzieci wraz z rodzicami – wtedy przyznajemy

Rabat Rodzinny.

Miesięczna cena za lekcje za dwie osoby wynosi 350 zł, a za trzy - 530 zł. W sytuacji, w której zapisuje się czteroosobowa rodzina, koszt wynosi 700 zł / m-c.




































Bez zobowiązań

Każdy może rozpocząć oraz zakończyć naukę w dowolnym czasie.

Nie podpisujemy umów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się usatysfakcjonowani, jednak pozostawiamy im dowolność w sprawie rezygnacji.

Prosimy tylko o konieczne poinformowanie nas o tym telefonicznie lub sms-em.



Jeśli Twoje dziecko wyjeżdża na wycieczkę szkolną lub źle się czuje – możesz odwołać lekcję i odrobić ją w późniejszym terminie. Prosimy tylko o informacje o nieobecności najpóźniej z jednodniowym wyprzedzeniem.

Jeśli chcesz zapisać się, odwołać lekcję lub zrezygnować – koniecznie napisz SMS na numer 509 991 961.



Zapewniamy naszym uczniom bardzo komfortowe warunki.

Przekonaj się sam. Zapraszamy do The American Way!